14.01.
2015
Igor Vasut

moderátor pořadu Igor Vašut

15. ledna jste v 18:04 mohli zachytit éterem se šířící rozhovor s ústřední (ba přímo úhlavní) postavou našeho seskupení, magistrem věd přírodních a mágem zvuků kytarových, autorem všech textů a téměř veškeré hudby, kovbojem bez koně, bázně a hany, jenž i bez klobouku boss, naším frontmánem Štěpánem! Do éteru byl vypouštěn prostřednictvím pořadu Českého rozhlasu Ostrava Harenda moderovaného Igorem Vašutem a jeho záznam si lze poslechnout zde.

Ve středu 21. ledna budeme znovu prezentováni, tentokrát slovenským, to jest krutopřísně zahraničním, médiem, jež zove Rádio Devín, a sice v pořadu Bluesnenie, který moderuje Peter Bonzo Radványi. Šířiti Podtatřím i Nadtatřím se má počíti někdy po 17:30 CET.

Nocni proud na vlnach Ceskeho rozhlasu Regina

Noční proud na vlnách Českého rozhlasu Regína

Pokud by však byly i tyto vlny pro někoho časoprostorově nedosažitelné a přístrojově nenaladitelné, 19. února se bude potemnělým éterem šířiti rozhovor zcela jiný – půjde o pořad Českého rozhlasu Regína Noční proud.

Na moderátora Ilju Kučeru však tentokrát nebude Štěpán sám a bude si moci oddechnout (či s hrůzou v očích tajit dech) při vypouštění hudebních ukázek z našeho debutového alba Sychravé ráno.

 

 

Žádný komentář

Přidejte svůj komentář
*